PINKSTER TOERNOOI

Op maandag 10 juni hebben we weer een redelijk bezet toernooi gehouden.
Met 31 teams en goed weer is het een mooie dag geworden.

Na 4 partijen vielen de volgende teams in de prijzen:

  1. Gerrit Volmer en Josef Klein Kiskamp                      4w+41
  2. David Su en Henk Jan Bragt                                     4w+39
  3. Ronald van Spanje en Janco Post                            4w+33
  4. Gisela en Gabrielle Lehman                                      4w+33
  5. Joke en Tonny Rouhof                                               4w+31
  6. Jan Smit en Bennie Bekkenutte                                 4w+31
  7. Harry Tiggeler en Jenny Vos                                      3w+22
  8. Hans Schwarz en Manfred Rolf                                 3w+20

Tot ziens op ons volgende promotie toernooi op zaterdag 27  JULI

 

UITSLAG BOLHAAR TOERNOOI APRIL 2019

Met 43 teams en een stralend lentezonnetje een onvergetelijke jeu de boules dag
Na 4 ronden vielen 12 teams in de prijzen, mooie pakketten met daarin ook flessen wijn van onze toernooisponsor
De Bolhaar   Sinds 1887 Wijnen en Dranken

1             Marion Claus
               Dieter Tost                                       Bentheim                           4W + 34

2             Gezinus Visscher
               Harold Arp                                       JBV Enschede                   4W + 27

3             Joop Stevens
               Gerrit Hulshof                                  JBV Enschede                   4W + 24

4             Joke Rouhof
               Tonnie Rouhof                                  Westermaat                      4W  + 19

5             Ine Heithuis
               Charles Heiithuis                             JBV Enschede                   4W + 18

6             Rita Veldma
               Jaap Veldman                                  Zoaltboulers                      4W + 17

7             Marian  Koehorst
               Johan Koehorst                                Westermaat                      4W + 16

8             Ben Schrooten                                 OJBV
               Andreas Engbers                             GPV                                   3W + 19

9             Roelie Snoek
               Jan Snoek                                        JBV Enschede                   3W +15

10           Wilma Oude Alink
               Raymond Oude Alink                       Westermaat                      3W + 12

11           Coby Lambers
              Harry Tiggeler                                   JBV  Enschede                  3W + 10

12           Ellen Vos
               Theo Vos                                          JBV Enschede                  3W + 7

 

 

Herfst toernooi 2018

Een overweldigende mooie herfstdag in oktober, 26 doublette teams en veel enthousiaste vrijwilligers hebben dit laatste toernooi van 2018 tot een groot succes gemaakt.
Toen aan eind van de dag ook nog eens 4 teams van JBV Enschede in de prijzen vielen en de boerenkool en het ijsjes heerlijk smaakten kon deze dag niet meer kapot.
 Alle vrijwilligers die zich deze dag in het zweet hebben gewerkt en alle deelnemers bedankt.
De uitslagen:

            A poule

1          Marianne en Herman Leussink                      JBV Enschede             5W + 30

2          Ronald van Spanje – Ronald Kok                  JBV Enschede             4W + 27

3          Roelie en Bob  Oosting                                  JBV Enschede             4W + 24

            B poule

1          Gudrun Scholten – Marion Tost                     Bentheim  Schuttorf     4W  + 21

2          Wini van Hoek            – Paul Binnendijk         JBV Enschede             3W + 11

3          Ben Schrooten – Andreas Engbers                OJBV – GPV               3W + 8

–    –    –    –     –     –    –      –     –     –

TRIO FESTIJN 2018

Op een zonnige zterdag de 6 e oktober werd op onze banen voor de 14e keer het TRIO FESTIJN gehouden.

Deze uitwisseling met KarroDeux uit Deventer en Het Zuiderboeltje uit Zwolle was weer een gezellig treffen van veelal oude bekenden.Door 26 teams werd er over 4 ronden gestreden om de fel begeerde wisselbeker.  Voor het beste team per club waren er mooie bossen bloemen.

Dit jaar stak Het Zuiderboeltje met kop en schouders boven de beide medeclubs uit.

De uitslagen:

WINNAARS PER CLUB

KarroDeux                         : Asmara Leatemia – Nel Kreeftmeyer                  2W  +  9
Het Zuiderboeltje               : Jan Visser – Evert Koorman                                4W + 33
JBV Enschede                   : Charles Heithuis – Dirk Bont                                3W + 19

Volgorde WISSELBEKER

1e  Het  ZUIDERBOELTJE 9 teams  26 W  +104        gemiddeld +11,5 per team
2e  JBV ENSCHEDE           9 teams  17 W –  15          gemiddeld  – 1,6 per team
3e  KARRODEUX                8 teams    9 W – 79          gemiddeld  – 9,9 per team

Volgend jaar zal de 15 editie worden gehouden bij Het Zuiderboeltje in Zwolle
 Juiste datum is afhankelijk van de NPC data in oktober !!

 

CLUBKAMPIOENSCHAPPEN 2018

Omdat er dit jaar al zoveel  feestjes zijn geweest is het Zomerfeest vervangen door aangekleed clubkampioenschap.

Op zaterdag 22 september werden de deelnemers dan ook ontvangen met een lekkere traktatie bij de koffie. Na 2 ronden heeft iedereen genoten van een eenvoudige maar lekkere lunch.
Na nog 2 partijtjes waren we net op tijd klaar voordat de eerste druppels gingen vallen.
Na de prijsuitreiking heeft de activiteiten commissie ons verrast met een overheerlijke en goed verzorgd Chinees Buffet.

 Nadat bijna alle aangerukte lekkernijen waren opgesmuld kwam er nog een lekker ijsje als afsluiting van deze gezellige en sportieve dag.
Want tussendoor werd er ook nog gestreden om het veroveren van de wisselbekers en de titel van clubkampioen. Helaas was het bij de dames niet gelukt om 8 teams op de been te krijgen, zodat er met vrijlotingen moest worden gewerkt.

Zowel bij de dames als de heren was er maar 1 team dat alle 4 de partijen heeft gewonnen en daarmee clubkampioen werd.

De volledige uitslag:

DAMES

1         Ria de Sousa – Titia Geysen                               4W + 30
2         Jenny Vos – Mini Weltevreden                            3W +  4
3         Annie Binnendijk – Dini Altemuhl                        2W +  8
4         Ge Proost – Wini van Hoek                                 2w  –  7
5         Anny Venema – Coby Lambers                          2W – 14
6         Gerry Siegersma – Roelie Snoek                       1W +10
7         Bea Katsma – Ine Heithuis                                  1W –  8

HEREN

1         Wim Dijkman – Henk Frich                                 4W + 25
2         Gezinus Visscher – Harold Arp                          3W + 18
3         Ron Kok – Alex Grunder                                     3W +  9
4         Jan Snoek – Charles Heithuis                            2W +  2
5         Gerrit Hulshof – Theo Vos                                  2W –  3
6         Ronald van Spanje – Henk van Spanje              1W +  5
7         Harm van der Struik – Engelbert Jonker             0W – 24
8         Joop de Widt – Paul Binnendijk                           0W  – 32      

 

Uitslag 50+ toernooi. 

15 augustus 2018

POULE A

1     Marlen en Helmut Meckelnborg             Osnabruck Clack 95        5w + 26

2     Cobi en Johan Pape                                       De Toss Almelo      4w + 35

3      Marion Tost en Titia Tjeerdsma                   theim  JBV Ensch     4w + 21

 

POULE B

1             Ina en Leon Burgers                               Ibbenburen (Rijssen)    4w + 23

2             Annie Gerrits en Annie Hulsman             Zuiderboeltje Zwolle     3w + 13

3             Corry Stuyts en Marco Oosterloo            Leliestad                       3w + 4  

***********************

 

Uitslag G J van Heek park toernooi. 

                                 28 juli 2018

1             Gerhard Leusink                             3w + 27

2             Gerrit Hulshof                                  3w + 26

3             Gerben Haverman                         3w + 21

4             Jan Snoek                                          3w + 17

5             Annie Binnendijk                            2w + 18

6             Claudy Brisart                                   2w + 13

7/8         Marion Tost                                      2w + 11

7/8         Gerda Evelo                                      2w+ 11

9/10       Ria de Sousa                                     2w + 10

9/10       Jenny Vos                                          2w + 10

Allemaal van harte gefeliciteerd. Bestuur JBV Enschede