Herfst toernooi 2018

Een overweldigende mooie herfstdag in oktober, 26 doublette teams en veel enthousiaste vrijwilligers hebben dit laatste toernooi van 2018 tot een groot succes gemaakt.
Toen aan eind van de dag ook nog eens 4 teams van JBV Enschede in de prijzen vielen en de boerenkool en het ijsjes heerlijk smaakten kon deze dag niet meer kapot.
 Alle vrijwilligers die zich deze dag in het zweet hebben gewerkt en alle deelnemers bedankt.
Tot ziens op het BOLHAAR toernooi  eind maart 2019.

De uitslagen:

            A poule

1          Marianne en Herman Leussink                      JBV Enschede             5W + 30

2          Ronald van Spanje – Ronald Kok                  JBV Enschede             4W + 27

3          Roelie en Bob  Oosting                                  JBV Enschede             4W + 24

            B poule

1          Gudrun Scholten – Marion Tost                     Bentheim  Schuttorf     4W  + 21

2          Wini van Hoek            – Paul Binnendijk         JBV Enschede             3W + 11

3          Ben Schrooten – Andreas Engbers                OJBV – GPV               3W + 8

–    –    –    –     –     –    –      –     –     –

TRIO FESTIJN 2018

Op een zonnige zterdag de 6 e oktober werd op onze banen voor de 14e keer het TRIO FESTIJN gehouden.

Deze uitwisseling met KarroDeux uit Deventer en Het Zuiderboeltje uit Zwolle was weer een gezellig treffen van veelal oude bekenden.Door 26 teams werd er over 4 ronden gestreden om de fel begeerde wisselbeker.  Voor het beste team per club waren er mooie bossen bloemen.

Dit jaar stak Het Zuiderboeltje met kop en schouders boven de beide medeclubs uit.

De uitslagen:

WINNAARS PER CLUB

KarroDeux                         : Asmara Leatemia – Nel Kreeftmeyer                  2W  +  9
Het Zuiderboeltje               : Jan Visser – Evert Koorman                                4W + 33
JBV Enschede                   : Charles Heithuis – Dirk Bont                                3W + 19

Volgorde WISSELBEKER

1e  Het  ZUIDERBOELTJE 9 teams  26 W  +104        gemiddeld +11,5 per team
2e  JBV ENSCHEDE           9 teams  17 W –  15          gemiddeld  – 1,6 per team
3e  KARRODEUX                8 teams    9 W – 79          gemiddeld  – 9,9 per team

Volgend jaar zal de 15 editie worden gehouden bij Het Zuiderboeltje in Zwolle
 Juiste datum is afhankelijk van de NPC data in oktober !!

 

CLUBKAMPIOENSCHAPPEN 2018

Omdat er dit jaar al zoveel  feestjes zijn geweest is het Zomerfeest vervangen door aangekleed clubkampioenschap.

Op zaterdag 22 september werden de deelnemers dan ook ontvangen met een lekkere traktatie bij de koffie. Na 2 ronden heeft iedereen genoten van een eenvoudige maar lekkere lunch.
Na nog 2 partijtjes waren we net op tijd klaar voordat de eerste druppels gingen vallen.
Na de prijsuitreiking heeft de activiteiten commissie ons verrast met een overheerlijke en goed verzorgd Chinees Buffet.

 Nadat bijna alle aangerukte lekkernijen waren opgesmuld kwam er nog een lekker ijsje als afsluiting van deze gezellige en sportieve dag.
Want tussendoor werd er ook nog gestreden om het veroveren van de wisselbekers en de titel van clubkampioen. Helaas was het bij de dames niet gelukt om 8 teams op de been te krijgen, zodat er met vrijlotingen moest worden gewerkt.

Zowel bij de dames als de heren was er maar 1 team dat alle 4 de partijen heeft gewonnen en daarmee clubkampioen werd.

De volledige uitslag:

DAMES

1         Ria de Sousa – Titia Geysen                               4W + 30
2         Jenny Vos – Mini Weltevreden                            3W +  4
3         Annie Binnendijk – Dini Altemuhl                        2W +  8
4         Ge Proost – Wini van Hoek                                 2w  –  7
5         Anny Venema – Coby Lambers                          2W – 14
6         Gerry Siegersma – Roelie Snoek                       1W +10
7         Bea Katsma – Ine Heithuis                                  1W –  8

HEREN

1         Wim Dijkman – Henk Frich                                 4W + 25
2         Gezinus Visscher – Harold Arp                          3W + 18
3         Ron Kok – Alex Grunder                                     3W +  9
4         Jan Snoek – Charles Heithuis                            2W +  2
5         Gerrit Hulshof – Theo Vos                                  2W –  3
6         Ronald van Spanje – Henk van Spanje              1W +  5
7         Harm van der Struik – Engelbert Jonker             0W – 24
8         Joop de Widt – Paul Binnendijk                           0W  – 32      

 

Uitslag 50+ toernooi. 

15 augustus 2018

POULE A

1     Marlen en Helmut Meckelnborg             Osnabruck Clack 95        5w + 26

2     Cobi en Johan Pape                                       De Toss Almelo      4w + 35

3      Marion Tost en Titia Tjeerdsma                   theim  JBV Ensch     4w + 21

 

POULE B

1             Ina en Leon Burgers                               Ibbenburen (Rijssen)    4w + 23

2             Annie Gerrits en Annie Hulsman             Zuiderboeltje Zwolle     3w + 13

3             Corry Stuyts en Marco Oosterloo            Leliestad                       3w + 4  

***********************

 

Uitslag G J van Heek park toernooi. 

                                 28 juli 2018

1             Gerhard Leusink                             3w + 27

2             Gerrit Hulshof                                  3w + 26

3             Gerben Haverman                         3w + 21

4             Jan Snoek                                          3w + 17

5             Annie Binnendijk                            2w + 18

6             Claudy Brisart                                   2w + 13

7/8         Marion Tost                                      2w + 11

7/8         Gerda Evelo                                      2w+ 11

9/10       Ria de Sousa                                     2w + 10

9/10       Jenny Vos                                          2w + 10

Allemaal van harte gefeliciteerd. Bestuur JBV Enschede

 

Zie hier de uitslagen Zomer competitie

00 zomercompetitie na dag 2

 

UITSLAG  PINKSTER TOERNOOI mei 2018

             A POULE

1             Hennie Brisart en Harry Tiggeler                              5 w  + 30

2             Jan Smit en Raymond Oude Alink                            4 w + 30  

             3             Robert en Dean Lindeman                                         4 w+ 26

B POULE

1             Alie en Frans Mijnen                                                   3 w + 13

2             Gerhard en Hermien  Leussink                                   3 w + 10

3             Hans en Erwin Haveman                                             3 w –  7

Troostprijsjes voor:

                Asmana Leatemia en Nel Kreeftmeyer
                Ferdy Heinz en Marcel Zomer

 

UITSLAG BOLHAAR TOERNOOI APRIL 2018

A POULE

1    Marinus van de Ende
      Marian Koehorst               Westermaat Hengelo                    4W + 28

2   Roman Cebaus
     Hans Jurgen Brumann      duitsland                                       4 w + 24

3    Antonio Berardis
      Sigi Melching                    duitsland                                       4W + 22

B POULE

1  Wilfried Laukemper              Rheine      
    Martina Laukemper                                                                 4W + 27

2  Engelbert Jonker
    Ben Vogt                          JBV Enschede                                 4 w + 11

             3  Gerhard Leusink
                 Hermien Leusink            JBV Lochem                                      3W + 15

C POULE

1  Benito Auteri
    Wilma Koning                Haaksbergen                   

2  Herman Leussing
    Theo Vos                      JBV Enschede                                   2 w + 12

              3  Janco Post                     de Zoaltboulers Hengelo
                  Josef Klein Kkiskamp     het Saalmerink Haaksbergen               2W + 3

*            *           *           *              *            *             *

Uitslagen Herfst Tournooi 15 Oktober 2017

Poule A

1e  Gerhard en Hermien Leusink , 4W+42 , Lochem

2e  Titia Geijsen en Henny Brisart , 4W+19 , Enschede

3e  Ron Kok en Alex Grunder , 4W+15 , Enschede

Poule B

1e  Marion en Claus-Dieter Tost , 3W+9 ,Bad Bentheim

2e  Manfred Rolf en Erwin Sunderman , 3W+5 , Ibbenburen

3e  Harry Tiggeler en Dick ter Horst ,3W+4 , Enschede